Miegamojo baldų kolekcija „Almaja“

Išskirtinis miegamojo baldų komplektas. „Almajos“ komplekto baldai lengvi ir šviesūs, pagaminti iš aukščiausios rūšies uosio masyvo. Kolekcija dvelkia prabanga, o šviesūs tonai, gėlių akcentai, lenktų formų baldų kojos miegamąjį pavers tikra romantikos oaze. „Almaja” gali būti pagaminta pagal Jūsų poreikius: miegamojo lovą galite pasirinkti įvairių dydžių viengulę arba dvigulę, visos miegamojo komplekto dalys gali būti pagamintos iš medžio masyvo, natūraliu medienos lukštu dengtų medienos drožlių plokščių bei laminuotų medžio drožlių plokščių. Kartu su lova galite užsisakyti ir jai pritaikytą viskoelastinį, lateksinį ar putų poliuretano čiužinį. Baldų spalvą ir apdailą pagal užsakymą galime pritaikyti prie Jūsų miegamojo interjero.

 

Komplektą Almaja” sudaro daugiau kaip 14 lovos modelių, spintelės, komodos, konsolės, suoliukai, spintos, rašomieji stalai ir veidrodžiai.

   

 Nepamirškite – visi mūsų miegamojo baldai suprojektuoti ir pagaminti Lietuvoje. Turime jau 20 metų patirtį, todėl užtikriname profesionalius ir drąsius baldų dizainerius ir projektuotojus, tik kokybiškas baldams naudojamas medžiagas, patyrusių stalių darbą, tvirtus ir ilgaamžius baldus. Trūksta tik Jūsų vizijos!